Bestuur

Naam Telefoon Email
René Spitzen, voorzitter 0572-381934 renespitzen@hotmail.com
Walter Tijs, secretaris 0572-382744 secr.tch@gmail.com
Bas Aarnink, penningmeester 0572-853896 penningmeester@tcheeten.nl
Niels Schoorlemmer 06-18021851 niels-57@hotmail.com
Wim Jansen, parkcommissie 0572-381262 wjansenheeten@hotmail.com

Toernooicommissie en jeugdcommissie

Naam Telefoon Email
Gerard Vosman 0572-382038 gerard.vosman@concepts.nl
Anja Kogelman 0572-382181 anjakogelman@hotmail.com
Maurice Wessels 0572-380649 mwessels@kpnmail.nl
Paul Schilderman 0572-381750 paulschilderman@gmail.com
Lester Hofkamp 0572-381558 lesterhofkamp@hotmail.com
Jeroen Willemsen 0572-382460 mojerwillemsen@home.nl

Competitieleider

Naam Telefoon Email
Walter Tijs 0572-382744 w_tijs@hotmail.com

Toernooileider

Naam Telefoon Email
Gerard Vosman 0572-382038 gerard.vosman@concepts.nl
Dick Mars 0572-381630 secr.tch@gmail.com

Kantinecommissie

Naam Telefoon Email
Wout Klein Koerkamp, voorzitter 0572-382822 wout_kl_k@hotmail.com
Miny Bosman, inkoop en barrooster 0572-381941 minybosman@gmail.com
Gerda Klein Koerkamp, inkoop 0572-381695 h_g_kleinkoerkamp@hotmail.com
Anja Volkerink, schoonmaakbeheer en schoonmaakrooster 0572-381208 anjavolkerink@hotmail.com
Gettie Meijerink, aankleding clubgebouw 0572-381907 gettiemeijerink@hetnet.nl

Parkcommissie

Naam Telefoon Email
Wim Jansen, voorzitter en onderhoudsrooster 0572-381262 wjansenheeten@hotmail.com
Geert Marsman, groundsmen en onderhoud 0572-382210 gaj.marsman@concepts.nl
Wim Meijerink, groundsmen en onderhoud 0572-381954 wimmeijerink@hotmail.com

Kascommissie

Naam Telefoon Email
Theo Gerritsen 0572-382250 theo.gerritsen@ziggo.nl
Wout Kleinkoerkamp 0572-382822 wout_kl_k@hotmail.com